CLICK HERE FOR THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES »

5 Ağustos 2009 Çarşamba

Fotolarla ortaya karışık

Kenara çekilsene ben de gözükeyim... Neyse görürsün sen!!!


9. aya girmek üzereyim, içimdeki muzur kız hergeçen gün ortaya çıkıyor. Sürekli ayakta durmak öpücük atmak annemin takılarıyla oynamaya favorilerim. El sallıyorum ba-ba ,de-de gibi heceler çıkarıyorum. Müzik duyunca şarkı mırıldanıp sallanıyorum. Haliyle gün sonunda nerde bulursam orda yığılıp kalıyorum. Bakınız şekil 1A :)


Şekil 1A
20.aya gireceğim şu günlerde iyice sarışın oldum.Bakınız yukardaki efendi duran halim. Her gören saçlarımın bu kadar açılmış olmasına inanamıyor. Valla papatya suyu filan sürmüyoruz tamamen doğal bir açılma :)
Resimde efendiyim ama muzurluklara tam gaz devam. Zıplamadık koltuk, karıştırılmadık çekmece, ellenmedik eşya bırakmıyorum.İstediğim yapılmadı mı atıyorum kendimi yere öylece yatıyorum. Olmadı ısırıyorum.
Artık adımı sorduklarında söyleyebiliyorum. Bir de komik bir düz mantığım varmış (annem öyle söylüyor) Mesela üstüme yeni aldıkları bir thisirt giydiriyorlar, annem dön bir bakayım diyor. Ben de "dön" lafını duyunca kendi etrafımda 360 derece dönüyorum. Ya da puzzle yaparken "öyle değil çevir koy" diyor. Ben de elimi çevirip aynen dediğini yapıyorum. Dediklerini yapsan bi dert yapmasan bi dert nerde şimdi düz mantık anlayamadım...


Bilardo işte böyle oynanır!

Yazının sonu geldi anca kaydın aşşağı neyse ...İşte budur, kardeş kardeş poz verelim :)


glitter-graphics.com

2 yorum var.Sen de yazmak istersen burayı tıkla...:

Canito ve Pınar dedi ki...

pozlara bittim:)hele o dil dışarıda olan beni kopardı:)

Sudamlam dedi ki...

çok tatlılar ya maaşallah. saçlar nolmuş öle :)) çok yakışıklı olmuş efe deniz :))